DOC

ESKOMORAVSK FOTBALOV SVAZ

By Willie Daniels,2014-06-21 06:02
11 views 0
ESKOMORAVSK FOTBALOV SVAZSVAZ,svaz

    ČESKOMORAVSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

    PARDUBICKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

    530 02 Pardubice, K Vinici 1901

    telefon+fax 466 300 966

     e-mail: kfspce@post.cz

    internet: www.fotbal.cz /kraje a okresy/

    Sekretář: Ing. Martin Voţenílek /TMB 733564646/ Pardubice, červenec 2010

Profesionální trenér mládeţe: Jiří Kovárník /TMB 776304804/

Určeno:

    Fotbalovým oddílům – klubům zařazeným do soutěţí ČMFS PKFS

    Rozhodčím a delegátům svazu ČMFS PKFS

    Členům VV, ORK a odborných komisí ČMFS PKFS

    Fotbalovým oddílům – klubům vyšších soutěţí ČMFS, územně patřícím do PKFS

    OFS Pardubického krajského fotbalového svazu Krajským fotbalovým svazům

    Vyšším sloţkám ČMFS

    R O Z P I S

    MISTROVSKÝCH FOTBALOVÝCH SOUTĚŢÍ

    ŘÍZENÝCH ČMFS PKFS

    ROČNÍK 2010 - 2011

Vladimír J a n a t a v.r. Ing. Karel B r a u n v.r.

    předseda VV ČMFS PKFS předseda STK ČMFS PKFS

    OBSAH

    Konečné tabulky minulého ročníku……………

    Struktura soutěţí………..

    Rozlosování druţstev…………………………..

    Termínová listina…………………………..

    Rozpis soutěţí I. Všeobecná ustanovení…………………..

    II. Jiná opatření k řízení soutěţí…………..

    III. V. Mistrovské soutěţe mládeţe…….

    VI. Pohár ČMFS dospělých krajské kolo

    VII. Pohár Předsedy ČMFS SŢ krajské kolo

    VIII. Ostatní akce pro mládeţ………………….

    IX. Hospodářské náleţitosti……………………

    X. Upozornění disciplinární komise…………..

    XI. Závěrečná ustanovení……………………..

    Rozlosování soutěţí Dospělí………………………………………….. Dorost…………………………………………… Ţactvo…………………………………………… Přípravka………………………………………… Adresář Sekretariát, VV a odborné komise PKFS…….

    Vyšší sloţky ČMFS, OFS, KFS………………..

    Oddíly kluby soutěţí vyšších a PKFS………

    Seznam rozhodčích…………………………….

    Seznam delegátů svazu………………………..

    Přílohy Bergerovy tabulky……………………………….

    Vzory tiskopisů…………………………............

    Konečné tabulky soutěţního ročníku 2009 / 2010

    A1A Krajský přebor dospělých

    Rk Tým Záp + 0 - Skóre Body Prav

     1. AS Pardubice 30 24 2 4 96 : 29 74 (29)

     2. Svitavy 30 18 6 6 56 : 33 60 (15)

     3. Hlinsko 30 15 7 8 72 : 46 52 (7)

     4. Choceň 30 15 6 9 48 : 38 51 (6)

     5. FK Pardubice B 30 13 6 11 55 : 47 45 (0)

     6. Lanškroun 30 12 8 10 52 : 48 44 (-1)

     7. Česká Třebová 30 12 6 12 52 : 53 42 (-3)

     8. Stolany 30 12 4 14 55 . 70 40 (-5)

     9. Holice 30 11 6 13 40 : 42 39 (-6) 10. Vysoké Mýto 30 11 5 14 45 : 56 38 (-7) 11. Polička 30 11 4 15 44 : 49 37 (-8) 12. Srch 30 11 4 15 39 : 47 37 (-8) 13. Dobříkov 30 9 7 14 39 : 59 34 (-11) 14. Žamberk 30 9 6 15 36 : 56 33 (-12) 15. Moravská Třebová 30 8 7 15 38 : 46 31 (-14) 16. Letohrad B 30 4 6 20 21 : 69 18 (-27)

A2A I.A třída dospělých

    Rk Tým Záp + 0 - Skóre Body Prav

     1. SK Chrudim 26 21 3 2 78 : 24 66 (27)

     2. Třemošnice 26 20 4 2 63 : 9 64 (25)

     3. Moravany 26 16 4 6 55 : 20 52 (13)

     4. Dolní Újezd 26 12 9 5 55 : 21 45 (6)

     5. Heřmanův Městec 26 12 6 8 55 : 33 42 (3)

     6. Načešice 26 11 5 10 44 : 49 38 (-1)

     7. Slatiňany 26 10 7 9 42 : 41 37 (-2)

     8. Staré Hradiště 26 11 3 12 35 : 38 36 (-3)

     9. Litomyšl 26 9 6 11 52 : 39 33 (-6) 10. Valy 26 8 3 15 54 : 61 27 (-12) 11. Morašice 26 7 6 13 22 : 40 27 (-12) 12. Choceň B 26 7 3 16 23 : 71 24 (-15) 13. Semanín 26 5 4 17 17 : 54 19 (-20) 14. Prachovice 26 1 1 24 18:113 4 (-35)

A3A I.B třída dospělých skupina A

    Rk Tým Záp + 0 - Skóre Body Prav

     1. Přelouč 26 17 6 3 67 : 24 57 (18)

     2. Prosetín 26 16 5 5 63 : 36 53 (14)

     3. AFK Chrudim B 26 16 3 7 67 : 34 51 (12)

     4. Horní Jelení 26 13 5 8 40 : 31 44 (5)

     5. Rosice n. L. 26 14 2 10 37 : 30 44 (5)

     6. Kameničky 26 12 7 7 40 : 35 43 (4)

     7. Holice B 26 9 6 11 38 : 46 33 (-6)

     8. Bítovany 26 9 5 12 47 : 50 32 (-7)

     9. Rozhovice 26 9 4 13 45 : 55 31 (-8) 10. SK Chrudim B 26 8 6 12 47 : 51 30 (-9) 11. Hlinsko B 26 8 5 13 32 : 46 29 (-10) 12. Zámrsk 26 6 6 14 36 : 60 24 (-15) 13. Proseč 26 6 5 15 42 : 69 23 (-16) 14. Mikulovice 26 5 3 18 40 : 74 18 (-21)

A3B I.B třída dospělých skupina B

    Rk Tým Záp + 0 - Skóre Body Prav

     1. Cerekvice n. L. 26 21 3 2 93 : 18 66 (27)

     2. Březová n. S. 26 20 5 1 81 : 27 65 (26)

     3. Svitavy B 26 13 4 9 53 : 33 43 (4)

     4. Ústí n. O. B 26 11 10 5 48 : 29 43 (4)

     5. Králíky-Červená Voda 26 12 5 9 52 : 38 41 (2)

     6. Verměřovice 26 9 10 7 53 : 37 37 (-2)

     7. Pomezí 26 10 6 10 47 : 41 36 (-3)

     8. Polička B 26 9 6 11 31 : 41 33 (-6)

     9. Rychnov n. M. 26 9 3 14 32 : 65 30 (-9) 10. Vysoké Mýto B 26 8 4 14 41 : 62 28 (-11) 11. Sloupnice 26 8 2 16 29 : 53 26 (-13) 12. Česká Třebová B 26 7 4 15 32 : 70 25 (-14) 13. Libchavy 26 7 4 15 36 : 57 25 (-14) 14. Dolní Dobrouč 26 4 2 20 29 : 86 14 (-25)

C1A Krajský přebor staršího dorostu

    Rk Tým Záp + 0 - Skóre Body Prav

     1. Letohrad 26 20 2 4 93 : 17 62 (23)

     2. Svitavy 26 17 5 4 65 : 29 56 (17)

     3. Ústí n. O. 26 17 3 6 87 : 36 54 (15)

     4. FK Pardubice C 26 13 5 8 76 : 39 44 (5)

     5. AFK Chrudim B 26 13 4 9 44 : 34 43 (4)

     6. Přelouč 26 13 4 9 64 : 59 43 (4)

     7. Moravská Třebová 26 12 2 12 47 : 55 38 (-1)

     8. Hlinsko 26 11 5 10 49 : 47 38 (-1)

     9. SK Chrudim 26 9 9 8 68 : 54 36 (-3) 10. Polička 26 10 3 13 39 : 57 33 (-6) 11. Vysoké Mýto 26 8 2 16 36 : 55 26 (-13) 12. Horní Jelení 26 5 5 16 29 : 84 20 (-19) 13. Třemošnice 26 5 2 19 23 : 81 17 (-22) 14. Choceň 26 2 3 21 25 : 98 9 (-30)

C2A I. třída dorostu skupina A

    Rk Tým Záp + 0 - Skóre Body Prav

     1. Křičeň 26 20 2 4 89 : 33 62 (23)

     2. Sezemice 26 18 2 6 75 : 30 56 (17)

     3. Živanice 26 14 5 7 62 : 43 47 (8)

     4. Holice 26 13 4 9 61 : 51 43 (4)

     5. Pardubičky 26 13 4 9 73 : 55 43 (4)

     6. Řečany n. L. 26 13 4 9 64 : 50 43 (4)

     7. Stolany 26 12 3 11 81 : 68 39 (0)

     8. Miřetice 26 12 3 11 43 : 40 39 (0)

     9. Chrast 26 9 5 12 28 : 44 32 (-7) 10. Moravany 26 8 5 13 42 : 55 29 (-10) 11. Slatiňany 26 9 2 15 47 : 58 29 (-10) 12. AFK SKP Pardubice 26 6 6 14 36 : 65 24 (-15) 13. Vítanov 26 5 4 17 43 : 67 19 (-20) 14. Mikulovice 26 4 3 19 27 :112 15 (-24)

C2B I. třída dorostu skupina B

    Rk Tým Záp + 0 - Skóre Body Prav

     1. Lanškroun 26 23 2 1 124: 18 71 (32)

     2. Králíky-Červená Voda 26 18 5 3 98 : 42 59 (20)

     3. Česká Třebová 26 19 1 6 122: 35 58 (19)

     4. Žamberk 26 17 2 7 69 : 38 53 (14)

     5. Bystré 26 16 3 7 67 : 44 51 (12)

     6. Horní Újezd 26 14 1 11 59 : 71 43 (4)

     7. Jablonné n. O. 26 12 2 12 52 : 49 38 (-1)

     8. Dolní Újezd 26 11 4 11 54 : 54 37 (-2)

     9. Proseč 26 9 2 15 37 : 68 29 (-10) 10. Březová n. S. 26 8 3 15 32 : 57 27 (-12) 11. Sloupnice 26 8 2 16 52 : 88 26 (-13) 12. Jevíčko 26 5 5 16 41 : 74 20 (-19) 13. Čistá 26 3 1 22 27 :106 10 (-29) 14. Morašice 26 1 3 22 18 :108 6 (-33)

D1A Krajský přebor mladšího dorostu

    Rk Tým Záp + 0 - Skóre Body Prav

     1. Hlinsko 26 20 2 4 84 : 35 62 (23)

     2. FK Pardubice C 26 18 3 5 72 : 23 57 (18)

     3. AFK Chrudim B 26 18 3 5 88 : 37 57 (18)

     4. Polička 26 18 3 5 96 : 51 57 (18)

     5. Letohrad 26 17 4 5 72 : 33 55 (16)

     6. SK Chrudim 26 9 6 11 67 : 52 33 (-6)

     7. Ústí n. O. 26 9 5 12 69 : 69 32 (-7)

     8. Svitavy 26 9 5 12 40 : 40 32 (-7)

     9. Přelouč 26 9 4 13 44 : 47 31 (-8) 10. Vysoké Mýto 26 8 6 12 31 : 45 30 (-9) 11. Třemošnice 26 8 2 16 49 : 93 26 (-13) 12. Choceň 26 4 7 15 30 : 98 19 (-20) 13. Horní Jelení 26 5 1 20 41 :109 16 (-23) 14. Moravská Třebová 26 3 3 20 21 : 72 12 (-27)

E1A Krajský přebor staršího ţactva

    Rk Tým Záp + 0 - Skóre Body Prav

     1. Svitavy 26 23 2 1 113: 16 71 (32)

     2. Česká Třebová 26 23 2 1 118: 18 71 (32)

     3. Hlinsko 26 15 4 7 58 : 44 49 (10)

     4. AFK Chrudim B 26 15 3 8 73 : 41 48 (9)

     5. Ústí n. O. 26 14 3 9 68 : 48 45 (6)

     6. Přelouč 26 13 4 9 54 : 35 43 (4)

     7. Litomyšl 26 12 5 9 51 : 39 41 (2)

     8. Rosice n. L. 26 12 5 9 49 : 47 41 (2)

     9. FC Junior 26 7 5 14 35 : 47 26 (-13) 10. FK Pardubice C 26 6 7 13 38 : 54 25 (-14) 11. Choceň 26 6 3 17 34 : 61 21 (-18) 12. Třemošnice 26 5 6 15 33 : 64 21 (-18) 13. Lanškroun 26 2 5 19 16 : 98 11 (-28) 14. Horní Újezd 26 1 2 23 14 :142 5 (-34)

E2A I. třída staršího ţactva skupina A

    Rk Tým Záp + 0 - Skóre Body Prav

     1. SK Chrudim 16 11 1 4 43 : 19 34 (10)

     2. AFK Chrudim C 16 10 2 4 81 : 22 32 (8)

     3. Sezemice 16 10 2 4 59 : 24 32 (8)

     4. Heřmanův Městec 16 7 3 6 36 : 28 24 (0)

     5. Stolany 16 6 4 6 52 : 47 22 (-2)

     6. Kameničky 16 6 3 7 38 : 27 21 (-3)

     7. Pardubičky 16 6 2 8 33 : 44 20 (-4)

     8. Holice 16 5 3 8 45 : 43 18 (-6)

     9. Miřetice 16 1 0 15 12 :145 3 (-21)

E2B I. třída staršího ţactva skupina B

    Rk Tým Záp + 0 - Skóre Body Prav

     1. Polička 18 16 1 1 85 : 11 49 (22)

     2. Moravská Třebová 18 11 0 7 34 : 32 33 (6)

     3. Proseč 18 10 0 8 52 : 27 30 (3)

     4. Letohrad B 18 9 2 7 44 : 57 29 (2)

     5. Česká Třebová B 18 9 2 7 49 : 34 29 (2)

     6. Svitavy B 18 8 4 6 43 : 35 28 (1)

     7. Králíky-Červená Voda 18 8 1 9 48 : 44 25 (-2)

     8. Jablonné n. O. 18 5 3 10 23 : 42 18 (-9) 9. Žamberk 18 4 3 11 20 : 47 15 (-12)

     9. Libchavy 18 1 2 15 19 :88 5 (-22)

F1A Krajský přebor mladšího ţactva

    Rk Tým Záp + 0 - Skóre Body Prav

     1. FK Pardubice C 26 23 1 2 119: 13 70 (31)

     2. Svitavy 26 23 0 3 111: 18 69 (30)

     3. Česká Třebová 26 22 1 3 101: 16 67 (28)

     4. Litomyšl 26 19 2 5 111: 36 59 (20)

     5. Choceň 26 13 4 9 44 : 48 43 (4)

     6. Přelouč 26 11 5 10 45 : 55 38 (-1)

     7. Hlinsko 26 9 4 13 63 : 84 31 (-8)

     8. Třemošnice 26 9 4 13 20 : 46 31 (-8)

     9. Ústí n. O. 26 5 8 13 25 : 50 23 (-16) 10. AFK Chrudim B 26 7 1 18 48 : 62 22 (-17) 11. Horní Újezd 26 6 2 18 39 : 65 20 (-19) 12. FC Junior 26 6 2 18 11 : 57 20 (-19) 13. Lanškroun 26 4 4 18 20 : 86 16 (-23) 14. Rosice n. L. 26 4 4 18 10 : 98 16 (-23)

    F2A I. třída mladšího ţactva skupina A

    Rk Tým Záp + 0 - Skóre Body Prav

     1. Sezemice 18 16 0 2 65 : 17 48 (21)

     2. FK Pardubice D 18 15 1 2 73 : 21 46 (19)

     3. AFK Chrudim C 18 13 1 4 96 : 22 40 (13)

     4. Heřmanův Městec 18 11 1 6 65 : 53 34 (7)

     5. Pardubičky 18 9 0 9 42 : 40 27 (0)

     6. Holice 18 7 0 11 56 : 50 21 (-6)

     7. Stolany 18 5 1 12 40 : 82 16 (-11)

     8. Miřetice 18 4 2 12 40 : 68 14 (-13)

     9. SK Chrudim 18 3 1 14 28 : 76 10 (-17) 10. Kameničky 18 3 1 14 32 :108 10 (-17)

F2B I. třída mladšího ţactva skupina B

    Rk Tým Záp + 0 - Skóre Body Prav

     1. Moravská Třebová 18 15 2 1 104: 19 47 (20)

     2. Polička 18 13 3 2 73 : 17 42 (15)

     3. Jablonné n. O. 18 12 3 3 74 : 15 39 (12)

     4. Svitavy B 18 10 4 4 60 : 19 34 (7)

     5. Letohrad B 18 10 1 7 52 : 45 31 (4)

     6. Libchavy 18 8 2 8 43 : 41 26 (-1)

     7. Česká Třebová B 18 6 3 9 36 : 44 21 (-6)

     8. Králíky-Červená Voda 18 5 0 13 22 : 68 15 (-12) 9. Proseč 18 1 0 17 10 :111 3 (-24)

     9. Žamberk 18 1 0 17 12: 107 3 (-24)

    Soutěţe ČMFS

    Pardubického krajského fotbalového svazu 2010 / 2011

Označení Počet Název

    soutěţe druţstev soutěţe

A1A 16 Krajský přebor dospělých

A2A 14 I. A třída dospělých

A3A 14 I. B třída dospělých skupina A

A3B 14 I. B třída dospělých skupina B

C1A 14 Krajský přebor staršího dorostu

D1A 14 Krajský přebor mladšího dorostu

C2A 14 I. třída dorostu - skupina A

C2B 14 I. třída dorostu skupina B

E1A 14 Krajský přebor staršího ţactva

F1A 14 Krajský přebor mladšího ţactva

    E2A+ F2A 10 + 10 I. třída staršího a mladšího ţactva skupina A

    E2B+F2B 9 + 9 I. třída staršího a mladšího ţactva skupina B

    G1A+H1A 8 + 8 Krajský přebor starších a mladších přípravek skupina A

    G1B+H1B 8 + 7 Krajský přebor starších a mladších přípravek skupina B

    G1C+H1C 8 + 8 Krajský přebor starších a mladších přípravek skupina C

     Pohár ČMFS dospělých krajské kolo

     Pohár Předsedy ČMFS starších ţáků krajské kolo

    Rozlosování druţstev soutěţního ročníku 2010 / 2011

A1A Krajský přebor dospělých

     1 FK Česká Třebová Č. Třebová 511005

     2 FC Hlinsko Hlinsko 503007

     3 Fotbalový klub Pardubice B FK Pardubice B 506084

     4 ŢSK Třemošnice Třemošnice 503050

     5 SK Holice Holice 506005

     6 SK Chrudim SK Chrudim 503011

     7 FK Agria Choceň s.r.o. Choceň 511013

     8 SK Vysoké Mýto V. Mýto 511039

     9 Sokol Ţivanice Ţivanice 506047 10 SK Masokombinát Polička Polička 509024 11Svitavy Svitavy 509039

    12 1. FC Vamberk Ţamberk 511042 13 Sokol Dobříkov Dobříkov 511008 14 FC Titanic Srch Srch 506036

    15 SK Stolany Stolany 503034

    16 Lanškroun, fotbalový oddíl Lanškroun 511017

    A2A I. A třída dospělých

     1 Mezilesí Načešice Načešice 503021

     2 FK Jiskra Heřmanův Městec H. Městec 503006

     3 Sokol Dolní Újezd Dolní Újezd 509007

     4 Slavoj Cerekvice n. Loučnou Cerekvice n. L. 509004

     5 FK Přelouč Přelouč 506057

     6 Sokol Staré Hradiště Staré Hradiště 506038

     7 SK Spartak Slatiňany, o.s. Slatiňany 503033

     8 Jiskra Litomyšl Litomyšl 509018

     9 Sokol Morašice Morašice 509021 10 Sokol Moravany Moravany 506020

    11 FK OEZ Letohrad B Letohrad B 511018 12 Valy Valy 506043

    13 SKP Slovan Moravská Třebová M. Třebová 509022 14 FK Agria Choceň s.r.o. B Choceň B 511013

A3A I. B třída dospělých skupina A

     1 AFK Horní Jelení Horní Jelení 506006

     2 FK Kameničky, o.s. Kameničky 503014

     3 SK Rozhovice Rozhovice 503031

     4 Bítovany Bítovany 503001

     5 AFK Chrudim B AFK Chrudim B 503012

     6 SK Chrudim B SK Chrudim B 503011

     7 SK Zámrsk Zámrsk 511041

     8 Sokol Rosice n. L. Rosice n. L. 506029

     9 FC Hlinsko B Hlinsko B 503007

    10 Fotbalový klub Pardubice C FK Pardubice C 506084

    11 SK Holcim Prachovice Prachovice 503024 12 SK Holice B Holice B 506005

    13 SK Ronov n.Doubravou Ronov n. D. 503029 14 SK Sokol Prosetín Prosetín 5030 26

A3B I. B třída dospělých skupina B

     1 FK Česká Třebová B Č. Třebová B 511005

     2 SK Masokombinát Polička B Polička B 509024

     3 Svitavy B Svitavy B 509039

     4 FC Jiskra Králíky-Červená Voda, o.s. Králíky-Č. Voda 511051

     5 Sokol Březová n.Svitavou Březová n. S. 509002

     6 FC Rychnov na Moravě, o.s. Rychnov n. M. 509028

     7 Lanškroun, fotbalový oddíl B Lanškroun B 511017

     8 Semanín Semanín 511029

     9 Sokol Verměřovice Verměřovice 511038 10 Sokol Pomezí Pomezí 509025

    11 Jiskra Ústí n.Orlicí B Ústí n. O. B 511036 12 Sokol Sebranice Sebranice 509029 13 SK Sloupnice Sloupnice 511030 14 SK Vysoké Mýto B V. Mýto B 511039

    C1A + D1A Krajský přebor staršího a mladšího dorostu

     1 AFK Horní Jelení Horní Jelení 506006

     2 SK Masokombinát Polička Polička 509024

     3 Fotbalový klub Pardubice C FK Pardubice C 506084

     4 FC Jiskra Králíky-Červená Voda, o.s. Králíky-Č. Voda 511051

     5 FK Přelouč Přelouč 506057

     6 SKP Slovan Moravská Třebová M. Třebová 509022

     7 Lanškroun, fotbalový oddíl Lanškroun 511017

     8 Jiskra Litomyšl Litomyšl 509018

     9 FC Hlinsko Hlinsko 503007

    10 Svitavy Svitavy 509039

    11 Jiskra Ústí n.Orlicí Ústí n. O. 511036 12 AFK Chrudim B AFK Chrudim B 503012 13 SK Chrudim SK Chrudim 503011 14 SK Vysoké Mýto V. Mýto 511039

C2A I. třída dorostu skupina A

     1 Sokol Ţivanice Ţivanice 506047

     2 FK Kameničky, o.s. Kameničky 503014

     3 Sokol Moravany Moravany 506020

     4 ŢSK Třemošnice Třemošnice 503050

     5 Tatran Miřetice Miřetice 503020

     6 SK Chrast Chrast 503009

     7 SK Spartak Slatiňany, o.s. Slatiňany 503033

     8 SK Pardubičky Pardubičky 506056

     9 Spartak Sezemice Sezemice 506034 10 SK Řečany n.Labem Řečany n. L. 506031 11 SK Křičeň Křičeň 506079 12 SK Holice Holice 506005

    13 AFK Ostřešany Ostřešany 506023 14 SK Stolany Stolany 503034

Report this document

For any questions or suggestions please email
cust-service@docsford.com