DOC

Llista itineraris 2010-11

By Christopher Harper,2014-06-23 07:54
9 views 0
Llista itineraris 2010-11

    Llistat itineraris didàctics 2010-11

Eixides des de la plaça de l’Ajuntament de València a les 8 h.

    Per a notificar qualsevol incidència podeu escriure al correu electrònic:

    aunatvalencia@edu.gva.es

    TORN I TORN II

    1ª Eixida: 13/11/2010 1ª Eixida: 20/11/2010

    2ª Eixida: 26/03/2011 2ª Eixida: 02/04/2011 ALAPONT JUAN, Mª LUISA ALEGRE JUAN, JOSE JOAQUIN ANDRES MARTINEZ, Mº ENCARNACION ALVAREZ LOZANO, MARIA CRISTINA ANTON CONESA, CARIDAD AVELLANEDA GIMENEZ, ISABEL ARNAU GADEA, ANGELINA BAIXAULI NAVARRO, FRANCISCA AVIÑO ROSALENY, VICTORIA BARRIO FERNANDEZ, FELICITAS BEGUER MIQUEL, AGUSTINA BAS MORALES, JOSE ANTONIO BERZAL VIANA, JOSE CARLOS BENEDITO CORTES, FRANCISCO BLAZQUEZ SANCHEZ, FRANCISCO BERZOSA SANZ, Mª AMPARO E. BONET ESCANDELL, CARMEN BERZOSA SANZ, Mª MILAGRO BOSCH GADEA, CONCEPCION BOMBIN DE PABLO, Mª PILAR BRIZ BAYO, PILAR CABO MONTALT, VICENTA BRULL GREGORI, JAIME CAMPOS MARTINEZ, Mª DEL PILAR CABAÑAS FONT, Mª NIEVES CLARES ARRIBAS, SAGRARIO CERDA ESTEVE, Mª DOLORES COBO DEL PRADO REVERTE, FRANCISCO JAVIER CRESPO GINER, MARIA CARMEN COSME FERRIS, Mª DOLORES DEL MONTE DELGADO, Mª ISABEL DUCAT VIÑALS, OLGA MARIA ESPINOS RODRIGO, JESUS ESCANDELL UBEDA, DAVID FERRANDO FENOLLAR, Mª INMACULADA FORNER CARBONELL, Mª JESUS GALLEGO POZO, MARIA JACINTA GARCIA RAJADEL, MARIA ISABEL GARCIA NAVARRETE, JUANA DOLORES GARZON SERRANO, PEDRO DAMIAN GARGALLO SOLSONA, VICENTA GASCON LEAL, ADELA GILABERT CLEMENTE, VICENTE GASCON LEAL, MERCEDES HUESA VINAIXA, AMPARO GONZALEZ GARCIA, MARIA JESUS HURTADO MARCOS, Mª LUZ GONZALEZ SORIA, ELENA JOVER ABAD, JOSEP VICENT GUAITA FERNANDEZ, MARIA TERESA LAHOZ VILLALBA, Mª JESUS HERNANDEZ TOMAS, ROSA NIEVES LAPIEDRA SANMARTIN, JOSE LORENZO IDAÑEZ ESCOSA, PIEDAD LASANTA MARTINEZ, ROSA JUAN GRAU, LUIS N. LEAL VALERIANO, JOSE LINARES ESTELLES, VICENTE LORENTE PEREZ, ALICIA LLADRO BAYO, OLGA MARTIN MARIN, Mª LUISA LLIMERA VIDAL, DESAMPARADOS MARTINEZ ALVAREZ, EMILIA LOPEZ ASPAS, M.AMELIA MARTINEZ SANCHEZ, NATIVIDAD LORENTE PEREZ, ALICIA MARTINEZ SOLER, MARIA ELISA LOZANO CALATAYUD, PAULA MATALI VALERO, PURIFICACION MARTIN SILVA, JAVIER MERINO DOMENECH, ROSARIO MARTINEZ ORTI, ENRIQUE MOLLA PINO, ALFREDO MARTINEZ RIOS, ALBERTO JOSE MORELL MIRASOL, Mª VICTORIA MATHEU TOMAS, OSCAR JUAN MORENO ALONSO, CAROLINA MENDEZ CERCOS, Mª JOSE ORTIZ HENAREJOS, ESTHER MOLINA FAYOS, INMACULADA ORTIZ MARTI, SALVADOR MONT CHILET, MARGARITA PASCUAL MATA, BEATRIZ MORA ALCACER, MARIA AMPARO PASTOR CASTILLO, MARIA TERESA MUÑOZ MARTINEZ, JOSE EMILIANO PEÑA ELIAS, CONSUELO MUÑOZ TEJEDOR, ARACELI PEÑARRUBIA SANCHEZ, JULIO MUT TORNEL, ISABEL MARIA PEREZ SOLAZ, PEDRO A. OLIVARES OLIVARES, SANTIAGO RAMON GIMENO, M.AMPARO PALANCA ZAMORA, Mª PILAR REAL MANRIQUE, Mª ORETO PARRA CAMACHO, DAVID REHUES BALLESTER, MARIA AMPARO PARRA CAMACHO, SALVADOR RIOS RUBIO, Mª ADELA PENADES MANZANARES, Mª DESAMPARADOS RODRIGO AROCAS, Mª ASUNCION PIÑON COUCHOUD, MANEL RODRIGO AROCAS, Mª VIRTUDES PLA MOLINA, INMACULADA

    ROMAGUERA ROSALENY, M. JOSE PUIG GARCIA, ANTONIO RUBIO NAVARRO, M.AMPARO RAMON GENOVES, AMPARO RUIZ RUIZ, JUAN JOSE RODRIGO CARBONELL, DESAMPARADOS SAHUQUILLO GOMEZ, LUCIA ROMAN FERNANDEZ, Mª MERCEDES SALCEDO ANDREU, MARIA AMPARO ROS ESCANEZ, CLARA SEGURA PEDRERO, ESTEFANIA SAIS SOLER, JOSE SIMARRO MIR, ROSA MARIA SANCHEZ SANCHEZ, GLORIA SORIANO FERRIOL, PILAR SOLER LLORCA, FRANCISCO JAVIER TAMARIT GOERLICH, INMACULADA SOLER ORTIZ, DOLORES TIO GARCIA, M. AMPARO TIO MOLINER, Mª LUISA UTRERA CANO, ANA JOSEFA VAZQUEZ LLUCH, ANTONIA VALLES TARAZONA, MARIA DOLORES VEGA LOZANO, ELENA VELASCO LAISECA, Mª JESUS VEGA LOZANO, Mª ISABEL VIDAL ALCAÑIZ, Mª JOSE VENTURA MARTINEZ, CARMEN MARIA VILA GIMENO, ANA MARIA VIGUER BELENGUER, Mª ISABEL VILA MUÑOZ, ROSALIA ZARAGOZA MAURI, GASPAR JOSE ZAFRA GARCIA, AURORA

    TORN III TORN IV

    1ª Eixida: 27/11/2010 1ª Eixida: 11/12/2010

    2ª Eixida: 09/04/2011 Eixida: 16/04/2011 ACOSTA MUÑOZ, ELISA ALONSO MARTINEZ, CATALINA AGOST GOMEZ, FRANCISCO APARICIO JUSTE, CARLOS ALBERO CALATAYUD, CONCEPCION ARASTEY JORGE, JULIA ANTON IRLES, CRISTINA ASES BELLVER, JUAN FRANCISCO ARGENTE VIDAL, FRANCISCO JAVIER BALDO SORIANO, ANTONIO ARTES CATALA, AMPARO BARRAGAN RINCON, SANTIAGO BAIXAULI JUAN, ISABEL AMPARO BIOT RIBES, EVA

    BARRIOS HERRERA, FRANCISCA PILAR BLASCO MOMPARLER, LAURA BARRIOS MARTINEZ, MARINA BROCAL SAFONT, EVA MARIA BENAVENT PLA, FELIP CARLES CABANES CASTELLO, INMACULADA CAMARASA PARRA, ANA CAJA MONTES, ANA ELISENDA CARDA BATALLA, M JESUS CARCEL LARA, MARIA ANGELES CASTELLANOS OLIVARES, Mª VICTORIA CERVERA GARCIA, OSCAR CATALA FORNER, Mª CARMEN CHANZA MARTINEZ, FRANCISCO JAVIER CLIMENT MARTINEZ, LAURA CHIRIVELLA MARTORELL, JUAN BAUTISTA CUBAS SANCHEZ, ALICIA CONSUELO CINOS COPE, AMPARO DAVID SERRA, MARIA CARMEN CLIMENT SANFELIX, ROSA DELGADO BLASCO, ALICIA COLOMBO CANUT, MARIO DOMENECH AGRAMUNT, ASSUMPTA CULLELL CUEVAS, AMPARO DOMENECH ROS, EMMA CONSUELO DIEZ GARCIA, ELENA DUART CISCAR, M. TERESA DOMINGUEZ CULEBRAS, MARIA AURORA ESCUDER MONFORT, JOAQUIN DURA COLOMAR, JOSE DANIEL ESPAÑA FURIO, DESAMPARADOS EKAME IYANGA, GERARDO EMILIO ESPARCIA COLLADO, Mª ANGELES ESCRICHE MONZON, MARIA PILAR FERNANDEZ GONZALEZ, CARMEN ESPERT ARBONA, ROSA MARIA FERRER PEREZ, VICENTE ESTEBAN LOPEZ, EVA FOLGADO PEDROS, M. CONCEPCION FERNANDEZ CUENCA, JOSE RAMON FUSTER FEMENIA, MARIA TERESA FERRER ZARAGOZA, JAVIER GARCIA BARBERA, JOSE FOLGUERA PALOMARES, JUAN VICTOR GARCIA GOMEZ, ANTONIO GARCIA JIMENEZ, MARIA JOSE GARCIA NAVARRO, CRUZ MERCEDES GARCIA MAESTRE, DESAMPARADOS GINER GONZALEZ, MARIA GOMEZ SANMARTIN, Mª PILAR GIRONES SABATER, JUAN LUIS GRAU CORTONDO, ARANZAZU GONZALEZ SOLER, JOAN JOSEP GUILLEN GARRIDO, LAURA GORREA MONTANER, SALVADORA IRANZO BALLESTEROS, MARIA TERESA GUIOT JARQUE, FELISA JERICO DINDINGER, Mª ANGELES HINOJOSA BOLUMAR, Mª EUGENIA JUAN RAMON, ESTEVE JUAN RAJADEL, MARIA ISABEL LEON BLASCO, ANGEL JOSE JULIAN RODRIGO, ANA MARIA LOPEZ PEDRO, MARIA PAU LEIVA ALCALA, JUAN ANTONIO LOPEZ RAMOS, ANA BELEN