DOC

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1

By Robert Black,2014-06-23 08:36
14 views 0
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1

     1

    Załącznik

    do Zarządzenia

    Nr 239 / 2010 Prezydenta Miasta

    Kielce z dnia 1 czerwca 2010 r.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1

    Siedziba: Szkoła Podstawowa nr 19 ul. Targowa nr 3 tel. (41) 368-13-49 Lp. Nazwisko Imię

    1 Rajca Monika

    2 Wilkońska Justyna

    3 Piróg Damian

    4 Goraj Katarzyna

    5 Witek Grażyna

    6 Kosmal Jan Ryszard

    7 Ruszczak Agnieszka

    8 Kossakowska Karolina

    9 Wilkońska Barbara

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2

    Siedziba: Przedszkole Samorządowe nr 16 ul. Nowy Świat nr 34 tel. (41) 342-71-06

Lp. Nazwisko Imię

    1 Kulik Joanna

    2 Kot Dorota

    3 Piróg Magdalena

    4 Chaba Rafał

    5 Witek Przemysław

    6 Gradka Renata

    7 Sikora Aleksandra

    8 Tracz Janusz

    9 Misztal Izabela

     2

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3

    Siedziba: Przedszkole Samorządowe nr 6 ul. Bukowa nr 8 tel. (41) 331-75-53

    Lp. Nazwisko Imię 1 Kowalczyk Maria

    2 Konecka Jolanta

    3 Kamińska Anna Maria 4 Kruk Katarzyna 5 Piekarska Katarzyna 6 Staniec Anna

    7 Barańczyk Marta

    8 Łabuda Krystyna 9 Kozłowski Tomasz

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4

    Siedziba: Gimnazjum nr 3 ul. S. Toporowskiego nr 40

    tel. (41) 342 69-84

    Lp. Nazwisko Imię 1 Trela Ryszard

    2 Niedźwiecka Elżbieta

    3 Ciepliński Andrzej

    4 Surga Mirosław 5 Kasprzycka Anna

    6 Piątkowski Andrzej

    7 Stachurska Zofia

    8 Łukaszczyk Grzegorz 9 Luciak Małgorzata

     3

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5

    Siedziba: Gimnazjum nr 3 ul. S. Toporowskiego nr 40

    tel. (41) 342-69-84 Lp. Nazwisko Imię

    1 Duda Rafał

    2 Bałchanowska Zofia

    3 Krosta Ewa

    4 Smulczyński Waldemar

    5 Włoch Maciej

    Elżbieta 6 Durlik Ludwika

    7 Książek Bożena

    8 Dudzic Aneta

    9 Kamińska-Wójcik Sylwia

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6

    Siedziba: Integracyjne Przedszkole Samorządowe nr 27 ul. S. Toporowskiego nr 11a

    tel. (41) 342-68-45

Lp. Nazwisko Imię

    1 Orman Justyna

    2 Burtnik Danuta

    3 Bałchanowski Marian

    4 Kuryga Genowefa

    5 Klich Jan

    6 Kędziora Maria

    7 Adamczyk Łabuda Halina

    8 Kielasiński Dariusz

    9 Lalewicz Katarzyna

     4

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7

    Siedziba: Przedszkole Samorządowe nr 25 ul. Wojewódzka nr 12 b tel. (41) 342-65-60

Lp. Nazwisko Imię

    1 Orman Karolina

    2 Baniak Rafał

    4 Dyl Iwona

    5 Kwiecień Dariusz

    6 Gradka Marek

    7 Gruszczyński Dariusz

    8 Sochaj Marian

    9 Smolarska Iwona

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8

    Siedziba: Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza im. Aleksandra Kamieńskiego

    "Kamyk" ul. Toporowskiego nr 12 tel. (41) 342-63-62 Lp. Nazwisko Imię

    1 Kaczmarczyk Paweł

    2 Szpak Jan

    3 Drobnik Maria

    4 Kocicki Marcin

    5 Kruk Przemysław

    6 Boszczyk Andrzej

    7 Świeboda Paulina

    8 Włodarczyk Marcin

    9 Niebudek Kamila

     5

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9

    Siedziba: Przedszkole Samorządowe nr 1 ul. C.K. Norwida nr 5 tel. (41) 331-20-13 Lp. Nazwisko Imię

    1 Pańtak Karolina

    2 Łoński Dariusz

    3 Goliński Kazimierz

    4 Łapiński Tomasz

    5 Wilkosz Andrzej

    6 Galas Halina

    7 Ksel Izabela

    8 Czechowska Anna

    9 Dziedzic Justyna

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10

    Siedziba: Szkoła Podstawowa nr 1 ul. L. Staffa nr 7

    tel. (41) 362-56-92

Lp. Nazwisko Imię

    1 Pióro Emil

    2 Latos Agnieszka

    3 Jarząb Jan

    4 Kalisz Marianna

    5 Michałkiewicz Kamila

    6 Karyś Zenobia

    7 Nowakowski Karol

    8 Wójcik Dorota

    9 Hermanowska Elżbieta

     6

    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11

    Siedziba: Przedszkole Samorządowe nr 32 ul. J. Kasprowicza nr 5 tel. (41) 331-90-72

Lp. Nazwisko Imię

    1 Miśkiewicz Michał

    2 Zaremba Katarzyna

    3 Szczepańska Jolanta

    4 Pakuła Janina

    5 Sobczyk Michał

    6 Markiewicz Halina

    7 Nowakowski Bartosz

    8 Kielasińska Joanna

    9 Kozłowska Katarzyna

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12

    Siedziba: Szkoła Podstawowa nr 2 ul. T. Kościuszki nr 5 tel. (41) 344-39-82

Lp. Nazwisko Imię

    1 Adamczyk Halina

    2 Bujak Kamila

    3 Glińska Irena

    4 Moszczyński Rafał

    5 Syska Piotr

    6 Siastała Iwona

    7 Wódz Wiesława

    8 Kozłowski Mariusz

    9 Wrona Małgorzata

     7

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13

    Siedziba: Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego ul. Zagórska nr 14

     tel. (41) 344-34-47

Lp. Nazwisko Imię

    1 Kot Aleksandra 2 Pasek Marcin

    3 Sanecki Mariusz

    4 Łęcki Konrad

    5 Sobierajski Piotr

    6 Kasińska Jadwiga

    7 Jaśnikowski Jeremi

    8 Długosz Zbigniew

    9 Gosudarska Anita

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14

    Siedziba: II LO im. Jana Śniadeckiego ul. J.J. Śniadeckich nr 9

    tel. (41) 368-72-40

Lp. Nazwisko Imię

    1 Chojnecka Anna

    2 Wójcik Adam

    3 Witkowski Tomasz

    4 Śliwińska Katarzyna

    5 Marszycka Ewa

    6 Wawreczko Zdzisława

    7 Grandys Weronika

    8 Wajda Marcin

    9 Duda Anna

     8

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15

    Siedziba: Przedszkole Samorządowe nr 13 ul. Kapitulna nr 2

    tel. (41) 344-69-65 Lp. Nazwisko Imię 1 Cebula Łukasz

    2 Nowak Zdzisław 3 Tokarska Sylwia

    4 Zbylut Jakub

    5 Berezowska Wanda

    6 Misiewicz Maria

    7 Wilczyński Tomasz

    8 Grandys Elżbieta

    9 Gała Małgorzata

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 16

    Siedziba: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 ul. Wspólna nr 17

    tel. (41) 345-49-26

    Lp. Nazwisko Imię 1 Kupis Kamil

    2 Łukasik Lech

    3 Jakubowska Aleksandra 4 Snochowski Kornel

    5 Wronka-Miernik Monika

    6 Letkowski Andrzej

    7 Knapik Kamil

    8 Lewandowska Aleksandra 9 Gliszczyńska Urszula

     9

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 17

    Siedziba: Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób Niepełnosprawnych

    Intelektualnie ul. Okrzei nr 8 tel. (41) 368 17 50

Lp. Nazwisko Imię

    1 Jeziorska Agnieszka

    2 Pięta Irena

    3 Klikowicz Iga

    4 Golba Edyta

    5 Kamińska Anna

    6 Moskal Dariusz

    7 Matysek Katarzyna

    8 Syska Wojciech

    9 Małek-Suliga Monika

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 18

    Siedziba: III LO C.K. Norwida ul. Jagiellońska nr 4 tel. (41) 368-46-48 Lp. Nazwisko Imię

    1 Rutkowska Anna

    2 Siemieradzka Nina

    3 Łebek Halina

    4 Domagała Anna

    5 Połowniak Michał

    6 Fluder Mariola

    7 Czyszkowska Anna

    8 Witkowski Edward

    9 Romanek Magdalena

     10 Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 19

    Siedziba: Przedszkole Samorządowe nr 29 ul. T. Chałubińskiego nr 32

    tel.(41) 345-40-40 Lp. Nazwisko Imię

    1 Latkowska Anna

    2 Nowak Paula

    3 Papis Kazimierz

    4 Jamróz Zdzisław

    5 Mokosiej Andrzej

    6 Malarecka Krystyna

    7 Iwańska Teresa

    8 Fituch Sebastian

    9 Bartosz Anna

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 20

    Siedziba: Przedszkole Samorządowe nr 22 ul. B. Chrobrego nr 110

     tel. (41) 345-27-13

Lp. Nazwisko Imię

    1 Parandyk Ewelina

    2 Węgierek Piotr

    3 Fijałkowska Małgorzata

    4 Żońca Teresa

    5 Kasprzyk Justyna

    6 Magda Anna

    7 Dusza Mariusz

    8 Łyszczyńska Izabela

    9 Moskwa Anna

Report this document

For any questions or suggestions please email
cust-service@docsford.com