DOC

Gruppe 1

By Nicole Olson,2014-08-11 07:06
5 views 0
Gruppe 1

     1

    Medical Statistics, autumn 2009 Group 1-10: KLMED8004 and KLH3004 not in Groups 11-16

    Group 11-14: KLH3004 Master i kliniskhelsevitenskap

    Group 15-16: KLH3004 MSc in Exercise physiology and sport sciences

    The person listed first in each group is the group coordinator.

Gruppe 1A (ekstern gruppe ikke ledige plasser) Mandag 14.15-16.00

    Navn Epost

    Ragna Stalsberg ragna.stalsberg@hist.no Elin Rødahl Thingnes elin.r.thingnes@hist.no Liv Heidi Skotnes liv.heidi.skotnes@hnt.no Ragnhild Omli ragnhild.omli@hnt.no

    Gruppe 1B Mandag 14.15-16.00 Navn Epost

    Morten Thronæs Morten.thrones@stolav.no William Windsor william@windsor.as Guro Berge guroberg@stud.ntnu.no Bente Prytz Mjølstad Bente.mjolstad@ntnu.no Patrick Farnes farnes@stud.ntnu.no Elisbeth Brenne Elisabeth.brenne@ntnu.no Gunn Hege Marchand Gunn.marchand@stolav.no Jeanett Hoff Antonsen jeanett.hoff.antonsen@gmail.com

    Gruppe 2 Mandag 14.15-16.00 Navn Epost

    Marit By Rise Marit.b.rise@ntnu.no Hanne Jorun Olsen Hanne.olsen@biomar.no Arne Guttvik Arne.guttvik@biomar.no Anne Kristine G. Hansen annekristine.hansen@biomar.no Marie Sørbø

    Borghild Lomundal Borghild.k.lomundal@ntnu.no Mariela C. Lara

    Anita O. Karlsen Anita.karlsen@ntnu.no Morten Støver Morten.stover@ntnu.no

Group 3 Wednesday 12.15-14.00 In English

    Navn Epost

    Geert van Kollenburg Gvk1987@hotmail.com Javaid Nauman javaid.nauman@ntnu.no Ezzat Awad awad@stud.ntnu.no Seth Agyei agyei@stud.ntnu.no Fan Zheng fanz@stud.ntnu.no Havjin Jacob havjin@stud.ntnu.no Halfdan Petursson halfdanpe@gmail.com

     2

Group 4 Wednesday/onsdag 12.15-14.00 In English/Norwegian

    Navn Epost

    Eidi Christensen Eidi.christensen@stolav.no;

    dr.eidi@online.no Vigdis Holom Vigdis.holom@online.no Alf Inge Hellevik Alf.hellevik@gmail.com Robin Mjelle robinmjelle@gmail.com June Frengen junef@stud.ntnu.no Nils Moe nils.moe@ntnu.no

    Gruppe 5 Onsdag 14.15-16.00 Navn Email

    Ingrid Lian Ingrid.alsos.lian@gmail.com Marie Sandvei mariesof@stud.ntnu.no Siri Ann Nyrnes Siri.a.nyrnes@ntnu.no Gro Løhaugen Gro.c.lohaugen@ntnu.no Ann E. Østvik Ann.e.ostvik@ntnu.no Gitta Rohweder Gitta.rohweder@ntnu.no Ole Christian Mjølstad Ole.c.mjolstad@ntnu.no Kristian Rød kristrod@stud.ntnu.no Øyvind Sandbakk

    Gruppe 6 Onsdag 14.15-16.00 Navn Email

    Kristine Skårdal Kristine.skardal@ntnu.no Tora Sund Morken Tora.s.morken@ntnu.no Signy Camilla Eidstuen signycam@stud.ntnu.no Tove Landström landstro@stud.ntnu.no Charlotte Hvaring hvaring@stud.ntnu.no Anders Tøndell Anders.tondell@gmail.com Astrid J. Langhammer astridjo@stud.ntnu.no Kristian Frøland kristfro@stud.ntnu.no

    Gruppe 7 Onsdag 15.15-17.00 Navn Epost

    Eivind-Ness-Jensen Eivind.ness-jensen@ntnu.no Laurent Thomas laurenth@ntnu.no Erik Madssen Erik.madssen@ntnu.no Berit Brurok Berit.brurok@ntnu.no Tom Tørhaug Tom.torhaug@stolav.no Astrid Øvstedal astridov@stud.ntnu.no Maria Grinde mariatun@ntnu.no Lise Elin Stene Lise.e.stene@ntnu.no

     3

    Gruppe 8 Onsdag 15.15-17.00 Navn Epost

    Andreas H. Habberstad andrehab@stud.ntnu.no Siv S. Ødegård sivstein@stud.ntnu.no Michel Gulati michelg@stud.ntnu.no Eivind Samstad eivindot@stud.ntnu.no Kristin Melheim Strand krist@stud.ntnu.no Maria Lisa Odland odland@stud.ntnu.no Magnus Odin Dahlseng magnusod@stud.ntnu.no Bjørn Lyngen bjornarn@stud.ntnu.no

    Gruppe 9 Onsdag 13.15-15.00 Navn Epost

    Gry B. Hoftun Gry.b.hoftun@ntnu.no Marit Skrove maritskrove@gmail.com Risa Lonnee-Hoffman Risa.Hoffmann@stolav.no Ingrid Volloyhaug Ingrid.volloyhaug@stolav.no Kari Schirmer-Mikalsen Kari.schirmer@stolav.no Marita Pedersen Marita.pedersen@ntnu.no Ingunn Ranøyen Ingunn.ranoyen@ntnu.no Tea Agerup Tea.agerup@ntnu.no

    Gruppe 10 Onsdag 13.15-15.00 Navn Epost

    Petra Riedel Petra.riedel@stolav.no Takaya Saito Takaya.saito@ntnu.no Conrad Lange Conrad.lange@stolav.no Susan Saga Susan.saga@hist.no Camilla Berge Camilla.berge@hist.no Kristine Pettersen kristpet@stud.ntnu.no Ingrid K. Hals Ingrid.hals@ntnu.no Siv Helen Moen Siv.h.moen@ntnu.no

     4

    Medisinsk statistikk, høsten 2009 KLH3004 Master i klinisk helsevitenskap: Gruppe 11-14

    Gruppekontakt står oppførst først i gruppa.

    Gruppe 11 Torsdag 0815 - 1000 Navn Epost

    Ingvild K. Haugen ingvhaug@stud.ntnu.no Randi Stensrud Rand-ste@online.no Anne-Marie Sæther ansae@online.no Kristin Wangen kristwan@stud.ntnu.no Brita Henning Brita.henning@stolav.no

    Gruppe 12 Torsdag 0815-1000 Navn Epost

    Randi Nossum Randi.nossum@stolav.no Hege Andresen Hege.andresen@ntnu.no Fredrik Granviken fredrikgranviken@hotmail.com Kristian Austreim kristau@stud.ntnu.no Randi Presthus Randi.presthus@hotmail.com Lilly Eggen Lilly_egg@hotmail.com

    Gruppe 13 Torsdag 0815-1000 Navn Epost

    Elisabeth Pedersen elpeders@hotmail.com Vibeke Berg Vibeke_berg@hotmail.com Anja Botngård anjab@broadpark.no Gro Brendryen Eggen grobre@stud.ntnu.no /

    gbeggen@gmail.com Oddrun Sandrød osandroe@online.no Heidi V. Ludvigsen heidivib@broadpark.no Stine Borgen Lund stineblund@hotmail.com

    Gruppe 14 Torsdag 0815-1000 Navn Epost

    Ruth Øfsti ruthsin@online.no Hilde Carin Storhaug hildecs@stud.ntnu.no Klara Borgen klaraing@stud.ntnu.no Anneli Pellerud Anneli.pellerud@ntnu.no Arne K. Buvarp akbuvarp@hotmail.com

     5

    Medical statistics autumn 2009 KLH3004 for: MSc in Exercise physiology and sport sciences

    Group 15 and 16

    Group 15. Wednesday 1215-1400 (in English) Name E-mail

    Øystein Grønnevik eyzteinn@hotmail.com

    Megha Bhatnagar meghabhatnagar2@gmail.com Syed Tallal Mehdi stallalm@gmail.com

    Klaus Jungbluth klausj_r@hotmail.com

    Lubomid Kafonek kafonekl@seznam.cz

    Group 16. Wednesday 1215-1400 (in English) Name E-mail

    Ida W. Bjørnerud ida_bj@hotmail.com

    Carloz Cruz andinindio@hotmail.com

    Bayjedul Islam Khan bayzidkhan@yoahoo.com

    Mads Pettersen madspettersen_3@msn.com

Report this document

For any questions or suggestions please email
cust-service@docsford.com